Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům s výhledem na Beskydy

Popis nemovitosti

Rodinný dům s výhledem na Beskydy a rychlým dojezdem do Ostravy

Nabízíme Vám rodinný dům 3+kk s pozemkem o rozloze 1027 m2 v oblíbené lokalitě Milíkov u Jablunkova. Dům se nachází v klidné lokalitě s pěkným výhledem na Beskydy a zároveň s rychlým dojezdem do Ostravy po dálnici.

V přízemí domu se nachází tři pokoje, koupelna a samostatné WC. Z obýváku je přístup na prostornou terasu o velikosti 20 m2, ideální pro posezení s rodinou a přáteli. Na pozemku je také garáž, která poskytuje dostatek místa pro Vaše vozidlo.

V domě je velká půda s možností dalších pokojů, které můžete využít podle svých potřeb. Dům je vybaven ústředním topením a krbovými kamny, takže Vám bude v zimě příjemně teplo.

Pozemek je oplocený, což zajišťuje Vaše soukromí a bezpečnost. Pokud hledáte rodinný dům v klidné lokalitě s výhledem na Beskydy a rychlým dojezdem do Ostravy, je tento dům ideální volbou pro Vás. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací.

Videoprohlídka

Půdorys

       pud_prizemi

Jan Homola reality

Realitám se věnuji od roku 2007. Úspěšně jsem zrealizoval víc než 280 obchodů. Vyzkoušejte mě. Pomohu prodat i Vaši nemovitost.


Jan Homola reality

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF