Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům v Josefovicích

Krásný dům na pozemku 1050 m2, s krytým bazénem.

Cena: 7.999.000,- Kč

Popis nemovitosti

          Pokud hledáte dům, do kterého se dá bez úprav nastěhovat, potom právě Vám je určena tato nemovitost. Je to moderní rodinný dům, který se nachází v klidné části obce Klimkovice-Josefovice, v ulici mezi dalšími novostavbami. Vjezd do ulice je chráněn elektricky ovládanou závorou, kterou mohou ovládat jen majitele domů v ulici. Z obce je dobrý dojezd do Ostravy, autem je to cca 5 minut.


          Dům byl vystavěn před 10 léty a jeho kolaudace proběhla v srpnu 2014. Dle energetického průkazu je zařazen do skupiny "B" - velmi úsporný, což garantuje nízké náklady na vytápění. Je postaven z cihel Ytong + zateplení, na střeše jsou betonové tašky Bramac, v plastových oknech je trojsklo. Je situován na pozemku o ploše 1050 m2. Okolo domu je udržovaná zahrada, ve které jsou jak okrasné, tak i ovocné stromky.
Interiér domu je moderně a účelně řešený. V přízemí se nachází velký obývací pokoj s krbem, jídelním koutem a moderní kuchyňskou linkou. Dále je zde koupelna s WC, spížka a technická místnost. Po dřevěném schodišti je vstup do podkroví, kde jsou dva pokoje s výstupem na balkón, velká ložnice s šatnou, koupelna a samostatné WC. Menší, zateplená půda slouží jako úložný prostor. Součástí domu je garáž s vraty na elektrický pohon. Vedle ní je krytý přístřešek pro jedno auto a další parkovací stání. Vjezd je zajištěn přes bránu s elektrickým pohonem.
Vytápění domu zajišťuje tepelné čerpadlo, které je napojeno na podlahové topení a v obývacím pokoji je krb. Do domu je přiveden i rozvod plynu, který však není využíván.
          Na zahradě je též krytý, zapuštěný bazén Mountfield Pegas - 6,2m x 3,1m, hloubka 1,4m, s protiproudem, filtrační technologie je doplněna o salinátor pro slanou vodu. Veškerá technologie, která zajišťuje provoz bazénu je umístěna v zahradním domku.


     Tento dům nabízí vše, co potřebujete pro pohodlné a moderní bydlení. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací.

 

 

Videoprohlídka

Půdorysy

pudorys_1np_uprava_dsp_1-7-2014_final_jasu-1_-_kopie

 

pudorys_2np_uprava_dsp_1-7-2014_final_jasu-1_-_kopie

Energetický průkaz domu

penb_prukaz_180207-1penb_prukaz_180207-2

Jan Homola reality

Realitám se věnuji od roku 2007. Úspěšně jsem zrealizoval víc než 280 obchodů. Vyzkoušejte mě. Pomohu prodat i Vaši nemovitost.


Jan Homola reality

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF