O mně

Jan Homola reality

     Jmenuji se Jan Homola a jsem realitní makléř. Specializuji se na prodej nemovitosti na Opavsku, Ostravsku, Bruntálsku, Krnovsku a na území celého Moravskoslezského kraje.

     V realitách pracuji od roku 2007 a za tu dobu jsem získal bohaté zkušenosti, zprostředkoval jsem prodej, či pronájem víc než 280 nemovitostí a pomohl jsem stejnému počtu prodávajících, tak i kupujících klientů. A klienti, kterým jsem pomohl radou? Ty nespočítám. V minulosti jsem pracoval pro větší kanceláře, ale v roce 2014 jsem otevřel svojí kancelář v Opavě. Mým záměrem bylo a je, pracovat tak, aby mi klienti s důvěrou kdykoli zavolali o radu. A podle počtů prodejů a počtů doporučení, se mi to daří. Od roku 2021 se ke mně postupně přidává můj syn a spolu vytvoříme opravdu rodinnou kancelář. 

     Se svojí rodinou bydlím v Kobeřicích, krásné vesnici v okrese Opava. S manželkou máme dvě dospělé děti a zatím dvě vnoučata.

 

           Ve volném čase se věnuji rodině, činnostem na zahradě a okolo domu. Najdu si čas i na sportovní aktivity, rád hraji tenis, lyžuji, chodíme na procházky po okolí, mám rád i fotbal, ale to už jen jako divák. Mám rád hudbu, hlavně "bigbít". Nedávno jsem zase po létech začal hrát na basovou kytaru v hudební skupině. Rád chodím na koncerty, které mě nabíjejí energií, potřebnou pro další práci. Spolu s manželkou rádi cestujeme po Česku, Slovensku i po Evropě.

 basa_1   9-_solisko  

 

Chcete prodat byt, či dům? Zavolejte  H O M O L Ů M .

Jan Homola – Vaše reality v rukách zkušeného makléře

mobil: 603 165 982

email: homola@homolajan.cz

web: www.homolajan.cz 

 

 

0 let zkušeností v oboru
0 klientů
0 realizovaných transakcí